Bola som na školení. Čoskoro pribudne do môjho portfólia nová služba

Ako každá profesia, aj beauty oblasť si vyžaduje neustále napredovanie a vzdelávanie sa. Aj preto som sa po roku a pól rozhodla,  že je najvyšší čas získať ďalšie vedomosti a prihlásila som sa na školenie. 

Podľa čoho som si vybrala školiteľku?

Nad tým, do akého školenia investovať, som sa zamýšľala naozaj dlho. Vedela som dve veci – že chcem nadobudnúť novú zručnosť a zdokonaliť tú starú. Nakoniec ma svojou peknou prácou a školiacimi výsledkami oslovila Nikola z Im_brows. 

certifikát

Prvý deň školenia

Kurz pozostával z dvoch dní. Keďže som chcela získať čo najviac informácií a chcela som zistiť čo robím dobre, prípadne čo zle (veď aj o tom sú školenia) dohodla som som si individuálny kurz. Musím povedať, že napriek výrazne vyššej cene, to bolo najlepšie rozhodnutie. Prvý deň pozostával z teórie. Vysvetlili sme si všetko ohľadom strojčeku, ihly, pigmentov, materiálov. Jednoducho všetko to, čo som potrebovala vedieť a omnoho viac.

Druhý deň

Druhý deň bol praktický. Došla modelka, na ktorej sme tetovali pery a potom obočie. Počas druhého dňa som si uvedomila, ako sa aj vo vlastnej profesii dokážem neustále učiť niečo nové a zdokonaľovať sa v technikách, ktoré sú v mojom pracovnom rozvrhu na dennom poriadku. Boli to maximálne využité dva dni poznatkov a verím, že vďaka tomuto kurzu do svojho portfólia čoskoro pridám novú službu. 

školenie

Čo je to PowderBrows?

Powder Brows je moderná technika tetovania obočia, ktorá vytvára jemné a prirodzene vyzerajúce obočie. Namiesto klasického permanentného make-upu na vytvorenie obočia sa pri Powder Brows využíva, ako už názov napovedá, špeciálna púdrová technika ​​tieňovania.

Aktuálnym trendom je Ombré obočie, s ktorým prostredníctvom tieňovania vytvoríme 3D efekt. Tieto techniky sú obzvlášť dobré na osvieženie, zlepšenie, prekrytie alebo opravu starého, vyblednutého alebo neúspešného trvalého make-upu.

powder-brows

Powder Brows vykonávame pomocou tetovacieho prístroja na permanentný mejkap, ktorý pomocou pigmentov vytvára prirodzený pixel efekt. Výsledkom je obočie s plným a hustým dojmom, ktoré vyzerá prirodzene a dlho vydrží. 

Napísať komentár