Trvalé a prirodzene vyzerajúce: To je obočie s PowderBrows

obočie

Technika tetovania obočia Powder Brows stále viac naberá na popularite. V tomto článku si vysvetlíme, čo technika Powder Brows je a aké sú jej výhody. 

Powder Brows je moderná technika tetovania obočia, ktorá vytvára jemné a prirodzene vyzerajúce obočie. Namiesto klasického permanentného make-upu na vytvorenie obočia sa pri Powder Brows využíva, ako už názov napovedá, špeciálna púdrová technika ​​tieňovania.

Aktuálnym trendom je Ombré obočie, s ktorým prostredníctvom tieňovania vytvoríme 3D efekt. Tieto techniky sú obzvlášť dobré na osvieženie, zlepšenie, prekrytie alebo opravu starého, vyblednutého alebo neúspešného trvalého make-upu.

Powder Brows vykonávame pomocou tetovacieho prístroja na permanentný mejkap, ktorý pomocou pigmentov vytvára prirodzený pixel efekt. Výsledkom je obočie s plným a hustým dojmom, ktoré vyzerá prirodzene a dlho vydrží. Okrem toho so sebou nesie niekoľko výhod. Niektoré z nich si vymenujeme nižšie:

Prirodzený vzhľad

Powder Brows poskytuje obočie, ktoré vyzerá prirodzene a mäkko, bez ostrých kontúr. Jeho jemné tieňovanie napodobňuje efekt, akoby ste mali dokonale nalíčené obočie každý deň.

Dlhodobá výdrž

Pigmentácia pri tejto technike sa aplikuje do horných vrstiev pokožky, čo zabezpečuje dlhodobý výsledok. Vaše obočie bude vyzerať čarovne aj počas cvičenia, plávania či potenia sa počas horúcich letných dní.

Rýchla hojenie

Powder Brows majú tendenciu rýchlo sa zahojiť, čo znamená, že sa budete môcť rýchlo tešiť z výsledkov. Už žiadne dlhé dni strávené čakaním na hojenie.

Obočie na mieru

Odborník na tetovanie bude schopný prispôsobiť farbu a tvar obočia podľa vašich predstáv a želaní. Takže si môžete byť istí, že u nás bude obočie presne také, ako ste si predstavovali aj v tých najtrúfalejších snoch!

Objednať sa na Powder Brows môžete v mojom rezervačnom systéme alebo na telefónnom čísle +421 905 557 146

Napísať komentár