Pravidelná masáž tváre a dekoltu: Vyberte sa na cestu k žiarivej a mladistvej pleti

masáž tváre

Každodenný život a vonkajšie faktory môžu mať vplyv na našu pokožku, čo môže viesť k jej starnutiu, strate elasticity a vzniku vrások. Doprajte si masáž tváre a dekoltu pre udržanie jej elánu. 

Jedným zo spôsobov, ako udržať pokožku zdravú, žiarivú a mladistvú, je pravidelná masáž tváre a dekoltu. Vymenujme si spolu niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zvážiť túto jednoduchú, ale účinnú rutinu do svojho života.

Zlepšuje cirkuláciu krvi

Masáž pokožky tváre a dekoltu stimuluje krvný obeh, čo prispieva k lepšiemu dodávaniu živín a kyslíka do buniek. Vďaka prekysličeniu sa môžete tešiť zo zdravej a rozžiarenej pleti.

Preč s vráskami!

Pravidelná masáž pomáha posilniť svaly tváre a dekoltu, čím sa zlepšuje vypnutie a pevnosť pokožky. Tým sa môžete vyhnúť strate elasticity a vráskam.

Masáž tváre

Znižuje napätie a stres

Takáto masáž je skvelým spôsobom, ako uvoľniť napätie a stres po dlhom dni. Jemné pohyby masáže môžu pomôcť uvoľniť svaly, zmierniť stres a priniesť vám chvíle blaženého relaxu v mojom salóne. Je to čas, ktorý venujete samy sebe a kedy si môžete dovoliť nemyslieť na každodenné starosti.

Stimuluje lymfatický systém

Masáž tváre a dekoltu môže pomôcť stimulovať lymfatický systém, ktorý pomáha odstraňovať toxíny a odpad z pokožky. Vďaka tomu sa pleť zbaví všetkých nečistôt.

Podporuje absorpciu produktov

Masáž môže pomôcť zlepšiť absorpciu a účinnosť vašich obľúbených produktov na starostlivosť o pleť. Pohyby pri masáži pomáhajú séram či krémom preniknúť hlbšie do pokožky, čím sa zlepšuje ich účinnosť.

Pamätajte si, že pravidelná starostlivosť o svoju pleť je kľúčom k jej zdraviu a kráse. Pravidelná masáž tváre a dekoltu môže byť jednoduchým a príjemným spôsobom, ako dosiahnuť krásnej a zdravej pleti. A ako bonus si pri nej ešte aj oddýchnete. 

Objednajte sa na masáž TU

Prečítajte si: Prečo by ste mali nechať ošetrenie pokožky na profesionála

Napísať komentár