Tajomstvo dokonalého obočia spočíva v jeho prirodzenosti a tvare. Zaujala vás moja tvorba a chceli by ste, aby som vás do nej zasvätila? Veľmi rada! Nižšie nájdete všetky informácie, ktoré by ste si ako záujemkyňa o kurz mali prečítať. 

Mapping je technika vymeriavania obočia na základe proporcií tváre. Vykonáva sa mappingovou niťou a len vďaka nemu dosiahnete efekt dokonalého obočia, zdanlivo vám na mieru ušitého. 

Kurz mappingu

Kurz prebieha u mňa v salóne na Račianskom mýte v Bratislave, kam si so sebou prinesiete modelku, na ktorej sa spoločne budeme učiť. Okrem modelky si so sebou nemusíte priniesť nič, na kurz vám všetko zabezpečím ja. Keďže je pre mňa dôležité, aby ste sa cítili na kurze príjemne a sebavedome, moje kurzy prebiehajú individuálne a nie skupinovo. 

Zdroj: pexels.com

Čo sa na kurze naučíte

Na modelke si najskôr ukážeme celý proces mappingu, teda vymerania obočia. Vysvetlíme si, čo všetko budeme robiť. Naučíme sa pripraviť obočie, vymerať ho, upraviť, farbiť a nakoniec nastajlovať tak, aby výsledný efekt bol čo najlepší. Po skončení kurzu dostanete certifikát o jeho absolvovaní. 

Ako sa na kurz prihlásim?

Je to jednoduché – stačí  mi napísať mail alebo mi zavolať na všetkom potrebnom sa dohodneme. Cena kurzu je 150 eur a sú v nej započítané všetky náklady na kozmetiku, ktorú budeme počas kurzu používať. Teším sa na vás.

Napísať komentár